Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  LoginLogin  

Share | 

zeitgeist

Go down 
Autor/icaPoruka
walkabout

Broj postova : 289

PostajNaslov: zeitgeist   pon oľu 31, 2008 5:06 am

Citat :
Najnoviji hit u sferi onoga što neki nazivaju 'teorijom zavjere', a drugi 'alternativnim izvorom činjenica', 'Zeitgeist The Movie' je dvosatni dokumentarac koji kompilira sve što smo do sada gledali u brojnim drugim sličnim projektima, s naglaskom na dvije stvari – astroteologiju (Biblija je horoskop, Isus nikada nije postojao, a religija je bulšit) u svom prvom dijelu i savršeno prezentirane, raščlanjene i trezveno predstavljene probleme vezane uz službenu verziju događaja 11.9. (Ameri su sami srušili tornjeve i nabili raketu u Pentagon i tu druge nema).
Nakon gledanja ovako lijepo prikupljenih podataka, možete napraviti sljedeće: ostati isti i nastaviti živjeti svoj život kao da ste pogledali tek novu epizodu 'Prijatelja', postati revolucionar i smišljati načine za direktnu akciju ili po tko zna koji put zaključiti kako su ljudi i dalje idioti, ovce i maloumni debili koji su spremni popušiti sve što im je vlast zajedno s mainstream medijima spremna servirati na tanjuru pa se još jedan korak bliže približiti svojoj mizantropskoj strani. Ja sam, po običaju, najbliže posljednjoj opciji.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
dakkar
Admin

Broj postova : 604

PostajNaslov: Re: zeitgeist   pon oľu 31, 2008 11:41 am

ima to na dvd-u ili će tek biti u kinu? What a Face

walkabout

Broj postova : 289

PostajNaslov: Re: zeitgeist   pon oľu 31, 2008 1:00 pm

nemam pojma, snimila mi frendica. vrlo zanimljivo u svakom slucaju.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
fou fol folle

Broj postova : 23

PostajNaslov: Re: zeitgeist   pon tra 14, 2008 1:36 pm

tko god to da traži zeitgeist nek mi javi se pošaljem da
cherry
sudjelujem u širenju neka
he he
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content